Najnowsza kolekcja nartorolek Fischer zaprezentowana w Jeleniej Górze

opublikowano: 17 czerwca 2015 autor: Fischer Jakuszye
13 czerwca w Sobieszowie - dzielnicy Jeleniej Góry, na otwartym w ostatnich latach torze nartorolkowym firma Fischer przeprowadziła otwarte testy produkowanych pod swoją marką nartorolek. Spośród wszystkich zainteresowanych wylosowano dziesięć osób, które miały możliwość wypróbowania różnych modeli sprzętu.

Firma Fischer jest producentem jednych z najbardziej zaawansowanych nart biegowych na świecie - SPEEDMAX. W oparciu o doświadczenie i relacje z najlepszymi zawodnikami w swoich dziedzinach zdecydowała się wprowadzić do swojej oferty nartorolki oparte na tej samej technologii. - Oferta jest również odpowiedzią na liczne zapytania, zainteresowanie i zapotrzebowanie rynku - mówi Kamil Winczewski dyrektor sprzedaży i marketingu Fischer Polska. Dodając, że firma lubiąca podejmować wyzwania, bardzo pozytywnie odniosła się do pomysłu Fischer Jakuszyce, aby przeprowadzić testy na jednej z jeleniogórskich tras nartorolkowych oraz umożliwić biegaczom sprawdzenie nowego produktu w wymagających warunkach, zarówno dla biegacza, jak i nartorolek. Zarówno Fischer Polska i Fischer Jakuszce chcą być blisko swoich klientów. Współpracując od wielu lat, rozwijają w regionie Kotliny Jeleniogórskiej zainteresowanie narciarstwem biegowym, zarówno w okresie letnim, jak i zimowym.

Testowanie nartorolek rozpoczęło się w sobotę 13 czerwca 2015 roku wczesnym porankiem od uphillu (biegu pod górę) ze Szklarskiej Poręby do Jakuszyc. Jak mówi Justyn Kusztal z Fischer Jakuszyce: W Norwegii czołowi narciarze i biathloniści w sezonie letnim próbują swoich sił w bardzo popularnym Uphill Blink. Oczywiście dzisiaj nie możemy się z nimi równać, ale mamy swój mały Uphill ze Szklarskiej Poręby do Jakuszyc. Jest to bowiem długi i wymagający podbieg.

Nartorolki Fischer Jakuszyce Kolejnym programem dnia, było rozwiązanie konkursu prowadzonego na Facebooku Fischer Jakuszyce. W swoim Centrum testowym Fischer Jakuszyce oferuje możliwość przetestowania różnorodnych modeli nartorolek przed zakupem. Jednak tylko teraz w ramach akcji promocyjnej towarzyszącej wprowadzeniu nartorolek do oferty, firma umożliwiła wylosowanym osobom testowanie ich za darmo. Większość testujących była bardzo zadowolona, twierdzili, że nartorolki dobrze się prowadziły, uczestnicy podkreślali wysoki komfort jazdy.

Justyn Kusztal podkreśla, że działania Fischer Jakuszyce nie ograniczają się już tylko do zimy. - Staramy się, aby nasza oferta była wszechstronna i skierowana zarówno do osób profesjonalnie uprawiających biegówki, jak również amatorów, rodziców i ich pociech, którzy chcieliby spróbować lub doskonalić umiejętności na biegówkach. Cieszy nas, że Fischer Polska zapewnia nam wsparcie, dzięki któremu możemy nadal się rozwijać i realizować swoje projekty - mówi Kusztal.

Więcej informacji na stronie fischersports.com i Fischer Jakuszyce.

źródło: Fischer Jakuszyce

zaktualizowano środa, 17 czerwca 2015 15:31
Oceń artykuł
(5 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.