Przedsprzedaż letnich butów Botas Summer. Dla czytelników taniej!

opublikowano: 06 kwietnia 2014 autor: Redakcja
Niedawno informowaliśmy o tym, że już w lecie tego roku pojawią się pierwsze letnie buty do nartorolek do wiązań SNS. Początkowa produkcja będzie mała. Nasi czytelnicy mogą się na nią załapać i skorzystać ze zniżek !

Letnie buty do wiązań SNS to spore wydarzenie w naszym światku. Dotychczas możliwością biegania w przewiewnym obuwiu mogli się cieszyć tylko posiadacze wiązań NNN. Teraz suchymi stopami będą mogli się radować także użytkownicy wiązań Salomona. Botas Summer będą dostępne w wersji do techniki klasycznej i łyżwowej.

Przeczytaj więcej o letnich butach Botas Summer

Pierwsza partia butów Botas Summer, która wkrótce trafi do produkcji, będzie bardzo ograniczona. W głównej mierze trafi do zawodników. Prawdopodobnie na półkach sklepowych w Polsce będzie je trudno znaleźć, o ile w ogóle jakikolwiek sklep zdecyduje się na ich sprowadzenie. Dlatego sklep nartorolkowy.pl organizuje przedsprzedaż. Wszyscy, którzy zapiszą się na buty do 24 kwietnia, zyskają gwarancję, że otrzymają je na wakacje tego roku.

Dzięki naszej współpracy ze sklepem nartorolkowy.pl czytelnicy portalu nartorolki.pl mogą zakupić buty w niższej cenie. Wystarczy posłużyć się specjalnym kodem rabatowym przy zamawianiu Botas Summer w sklepie. Uwaga! Żeby kod zadziałał, należy wcześniej zarejestrować się w nartorolkowy.pl i zamówienie składać po zalogowaniu się.

Rabat 100 zł na buty Botas Summer Skate (do techniki łyżwowej) - kod: BOTAS-LATO-PRE-SK

przejdź do oferty butów Skate

Rabat 50 zł na buty Botas Summer Classic (do techniki klasycznej) - kod: BOTAS-LATO-PRE-CL

przejdź do oferty butów Classic

zaktualizowano niedziela, 06 kwietnia 2014 16:42
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.