Skike daje 5 lat gwarancji na swoje rolki i nartorolki od 2023 roku

opublikowano: 02 maja 2024 autor: Redakcja
Producent rolek i nartorolek terenowych Skike od 2024 roku udziela pięcioletniej gwarancji na większość swoich rolek i nartorolek. Tak długim okresem ochrony swojego sprzętu sportowego mogą cieszyć się też klienci, którzy zakupili swoje nartorolki w 2023 roku.

Wydłużenie czasu gwarancji aż do 5 lat przez producenta rolek terenowych Skike jest odpowiedzią na problemy z jakością tego sprzętu, które pojawiały się nagminnie w poprzednich latach. Modele Skike V9 borykały się z wieloma problemami "wieku dziecięcego" w okresie po debiucie tego sprzętu na rynku. Po uporaniu się z największymi bolączkami zdarzały się wpadki z jakością towaru, czy problemami z obsługą reklamacji. Producent nie reagował na zgłoszenia.

Wprowadzenie pięcioletniego okresu gwarancji to najpewniej próba zatarcia złego wrażenia. To także potwierdzenie, że firma FourAce, producent rolek Skike V9 i V7 Plus Pro oraz nartorolek Skike R9, w końcu uporała się z jakością swojego sprzętu.

Co ciekawe, firma przez 5 lat będzie naprawiać uszkodzenia także w sprzęcie zakupionym od legalnych dystrybutorów w 2023 roku.

O tym, które modele są objęte 5 letnią gwarancją, a także jakie są wyjątki oraz o tym jak przebiega proces reklamacji dowiesz się więcej z informacji o 5 latach gwarancji na Skike w sklepie nartorolkowy.pl.

zaktualizowano czwartek, 02 maja 2024 17:01
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.