Vexa rozpoczyna sprzedaż na polskim rynku

opublikowano: 15 października 2016 autor: Redakcja
Od października 2016 roku w Polsce dostępne są nartorolki marki Vexa. Pierwsze egzemplarze trafiły do zwycięzców największej polskiej otwartej imprezy na nartorolkach - Vexa Przehyba Uphill - która odbyła się w Beskidzie Sądeckim 2 października. Produkty tej marki trafły już do sprzedaży. Firma zachęca do zakupu atrakcyjnymi rabatami.

Trzeba przyznać, że nartorolki marki Vexa są chyba najładniejsze ze wszystkich, które do tej pory mieliśmy okazję oglądać. Atrakcyjny wygląd to rzecz gustu, nie można przejść jednak obojętnie wobec jakości oferowanych towarów. Widać, że firma zadbała w szczegółach nie tylko o szatę graficzną nartorolek, ale także o to, jak zostały zbudowane. Gatunek podzespołów wykorzystanych do stworzenia nartorolek może przekonać potencjalnych nabywców do wybrania marki Vexa. Zwłaszcza, jeśli pod uwagę weźmiemy promocyjne, bardzo atrakcyjne ceny towarów. Obecnie w sprzedaży dostępne są modele do techniki łyżwowej.

Co oferuje Vexa?

Nartorolki Vexa 60A Energy

Vexa 60A Energy

Podstawowy model treningowy do techniki łyżwowej tej marki. Znajdujemy w nim bardzo dobre, wytrzymałe i przyczepne koła, dłuższe - polecane przez wielu fachowców mosty - umożliwiające dobre wyważenie sprzętu, dwie szaty graficzne do wyboru, błotniki w standardzie. Cena promocyjna wynosi 499 zł.

 

Nartorolki Vexa 59A L-gravity

Vexa 59A L-gravity

Model z wyższej półki do treningów techniką łyżwową. Dwie istotne cechy, na które zwracamy uwagę to: mosty obniżające środek ciężkości i zmniejszające siły działające na nogi, w tym stawy skokowe, a także jedne z najlepszych na świecie kół, które nie tylko są wytrzymałe i niezwykle przyczepne, ale także mają zdolność amortyzowania nierówności. Do tego dochodzi atrakcyjna szata graficzna w dwóch kolorach do wyboru, błotniki i świetna cena promocyjna 649 zł. Warte polecenia.

 

Nartorolki Vexa 53A Vmax

Vexa 53A Vmax

Nartorolki do startów techniką łyżwową. Wyposażone w koła startowe zbudowane specjalnie z myślą o ściganiu się na nartorolkach. To istotne, bo na rynku jest sporo sprzętu z kołami od łyżworolek, które nie zawsze sprawdzają się przy nartorolkowej rywalizacji. Model 53A Vmax to bardzo udany kompromis między jakością, szybkością i ceną. W promocji dostępne od 479 zł.

 

Nartorolki Vexa 53A Turbo

Vexa 53A Turbo

Najwyższej klasy nartorolki do współzawodnictwa techniką łyżwową. Wyposażone w koła szczególnie ulubione przez czołówkę zawodników rywalizujących w Pucharze Świata, czy Mistrzostwach Świata FIS na nartorolkach. Szybkości dodają ceramiczne łożyska. Jak podaje producent Vexa 53A Turbo zostały stworzone z myślą o tych, którzy chcą mieć po prostu najszybszy i najlepszy sprzęt na rynku. Teraz dostępne w promocji w cenie 1049 zł.

Produkty Vexa można kupić w dobrych sklepach z nartorolkami.

zaktualizowano sobota, 15 października 2016 07:49
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.