Przed nami ostatni w tym roku Weekendowy Kurs Nartorolkowy

opublikowano: 13 września 2016 autor: Redakcja
Portal nartorolki.pl zaprasza na ostatni w tym roku Weekendowy Kurs Nartorolkowy, który organizujemy w trzeci weekend października w Beskidzie Śląskim. W programie kursu zawarliśmy aż 8 godzin zajęć praktycznych na nartorolkach, teorię i naukę przydatnych ćwiczeń.

Weekendowy Kurs Nartorolkowy rozpoczyna się w piątkowy wieczór 14 października i trwa do niedzielnego popołudnia 16 października 2016 roku. Miejscem szkolenia jest Wisła i Istebna, a dokładniej tory nartorolkowe zlokalizowane w tych miejscowościach.

Organizatorami szkolenia są portale nabiegowkach.pl i nartorolki.pl. Zajęcia na kursie prowadzi znakomita i doświadczona kadra: Józef Michałek - trener biegów narciarskich, były szkoleniowiec kadry biegaczy Polskiego Związku Narciarskiego oraz Marek Tokarczyk - znany i niezwykle lubiany główny instruktor obozów nabiegowkach.pl.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wszechstronnej wiedzy o technice poruszania się na nartorolkach, w tym o hamowaniu, pokonywaniu wzniesień, zjazdów, skręcaniu, a także nauka oraz doskonalenie poszczególnych kroków. Przez ostatnie lata organizacji szkoleń nartorolkowych wypracowaliśmy skuteczne metody, które na weekendowych kursach pozwalają nam szkolić zarówno osoby rozpoczynające naukę, jak też sportowców, którzy potrzebują edukacji na dalszych etapach. Uczestnicy dzieleni są na grupy zaawansowania, co pozwala na efektywne prowadzenie zajęć.

To ostatni kurs nartorolkowy, jaki organizujemy w tym roku. Przewidzieliśmy na nim 20 miejsc. Zapraszamy do udziału. Zapisy prowadzone są przez portal nabiegowkach.pl. Szczegóły i zgłoszenia pod poniższym linkiem. Jesień w górach o tej porze roku jest cudowna. Kurs zawsze jest dla naszych uczestników niezapomnianym przeżyciem sportowym i dobrze spędzonym czasem.

Przeczytaj szczegółowe informacje o październikowym kursie.

zaktualizowano wtorek, 13 września 2016 16:08
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.