W programie Forma z nabiegowkach.pl nauczysz się jeździć na nartorolkach

opublikowano: 23 kwietnia 2017 autor: Redakcja
Dobra okazja dla osób, które chcą dobrze nauczyć się jeździć na nartorolkach obiema technikami. Celem całorocznego programu organizowanego przez portal nabiegowkach.pl jest nauka i doskonalenie biegania na nartach i nartorolkach przez systematyczny trening pod stałą opieką trenera.

Forma z nabiegowkach.pl to jedyny w naszym kraju, otwarty dla osób z całej Polski, całoroczny program treningowy zorganizowany z myślą o uczestnikach, którzy chcą regularnie się ruszać, uprawiać bezpieczny, wszechstronny i wolny od kontuzji sport angażujący 90% mięśni ciała, poznać technikę narciarską, stać się szybszym, mocniejszym, lepszym, czy choćby zrzucić kilka kilogramów za pośrednictwem całorocznego uprawiania biegów narciarskich i nartorolkowych.

Projekt portalu nabiegowkach.pl opiera się na schemacie szkoleniowym sprawdzonym w zaawansowanym szkoleniu zawodniczym przy teamie nabiegowkach.pl, z tą różnicą, że Forma z nabiegowkach.pl skierowana jest do osób początkujących i średnio zaawansowanych oraz bez nacisku na rywalizację. Choć osoby chcące współzawodniczyć także skorzystają na udziale w programie.

Szkolenie składa się z wielu składników - od weekendowych zjazdów dla uczestników, organizowanych w ciekawych miejscach średnio raz na 6 tygodni, przez tygodniowe obozy sportowe w lecie i zimie, do indywidualnych kontaktów z trenerem. Każdy uczestnik przez cały czas trenuje też indywidualnie w domu na podstawie skrojonego dla niego planu treningowego.

Choć jednym z celów Formy z nabiegowkach.pl jest przygotowanie uczestników do dobrego biegania na nartach, większość zajęć i ćwiczeń w ciągu roku, odbywa się na nartorolkach. Technika biegania na nartorolkach jest tożsama z techniką narciarską. Miłośnicy nartorolek potrzebują zbudować kondycję, wzmocnić odpowiednie mięśnie, wypracować równowagę, identycznie jak biegacze narciarscy. Dlatego sądzimy, że programem tym mogą zainteresować się biegający nie tylko na nartach, ale też nartorolkach. Tym bardziej, że jest to jedyne w naszym kraju tego typu otwarte cykliczne szkolenie, w którym nartorolki są podstawowym narzędziem treningowym.

Poznaj więcej szczegółów programu Forma z nabiegowkach.pl.

zaktualizowano niedziela, 23 kwietnia 2017 16:44
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.