Wyjazdowy kurs nartorolkowy portalu nartorolki.pl już pod koniec czerwca

opublikowano: 24 maja 2018 autor: Redakcja
Weekendowe Kursy Nartorolkowe współorganizowane przez portal nartorolki.pl to jedyne w naszym kraju wyjazdowe szkolenia grupowe, w trakcie których uczestnicy z całej Polski pod opieką doświadczonych instruktorów poznają tajniki techniki jazdy na nartorolkach. W tym roku jedyny taki letni kurs zaplanowaliśmy na 22-24 czerwca w Dusznikach-Zdroju.

Weekendowy Kurs Nartorolkowy to weekendowe połączenie wyjazdu w góry z intensywnym szkoleniem na nartorolkach. Uczestnikom zapewniamy noclegi, wyżywienie i bogaty program zajęć. Dla tych, którzy nie posiadają własnych nartorolek, zorganizujemy także sprzęt. Przyjeżdżającym pozostaje skupić się na nauce równowagi, kroków biegowych, hamowania, skręcania, pokonywania podbiegów, jak też specjalistycznych ćwiczeń wpływających na poprawę równowagi i siły mięśni wykorzystywanych na nartorolkach.

Jedyny letni kurs odbędzie się w ostatni weekend czerwca 2018 roku w Dusznikach-Zdroju. Wybraliśmy tę lokalizację, gdyż wybitnie sprzyja szybkim postępom w nauce. Okolice Dusznik-Zdroju i Lasówki to kultowe miejsca, w których regularnie trenują kadry biegów narciarskich, a zwłaszcza biathlonu. Tor nartorolkowy na Jamrozowej Polanie - Duszniki Arena - to najbardziej profesjonalny ośrodek w Polsce. Podczas zbliżającego się Weekendowego Kursu Nartorolkowego zaplanowaliśmy zajęcia właśnie na Jamrozowej Polanie i w Lasówce.

W programie weekendu zawarto aż 10 godzin zajęć na nartorolkach. Szkolenie rozpocznie się już w piątek wieczorem i będzie kontynuowane w sobotę i niedzielę. Uczestnicy będą zakwaterowani w Pensjonacie Pegaz w Zieleńcu - narciarskiej części Dusznik-Zdroju. Tam też będziemy spożywać posiłki.

Otwarte weekendowe kursy nartorolkowe nasz portal organizuje już od wielu lat. Kadra tego szkolenia to doświadczeni fachowcy. Swoją wiedzą z uczestnikami czerwcowego kursu podzielą się: Józef Michałek - wieloletni trener kadry Polskiego Związku Narciarskiego w biegach narciarskich, obecnie trener teamu nabiegowkach.pl i Marek Tokarczyk - instruktor PZN obdarzony powołaniem, cierpliwością i wyjątkowym, pedagogicznym podejściem do uczestników wymagających szkolenia od podstaw.

Kurs organizowany jest z myślą o wszystkich, także tych, którzy nigdy dotąd nie mieli nartorolek na nogach. Również o entuzjastach małych kółek, którzy mają za sobą dłuższe doświadczenia z nartorolkami. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy zaawansowania. Po kursie początkujący zyskają umiejętność poruszania się różnymi krokami w terenie o zróżnicowanej konfiguracji, a bardziej zaawansowani dostaną korekty w technice jazdy oraz poznają wiele istotnych szczegółów, które pozwolą im szybciej osiągnąć wyższy poziom sportowy.

Więcej o kursie, jego programie i zapisach przeczytasz na stronie portalu nabiegowkach.pl - współorganizatora Weekendowego Kursu Nartorolkowego - czerwiec 2018, za pośrednictwem którego prowadzone są zapisy.

zaktualizowano czwartek, 24 maja 2018 08:29
Oceń artykuł
(1 głos)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.