Wypełnij ankietę, czy chcesz by w Twoim mieście uruchomić nartorolkowe kursy

opublikowano: 18 lutego 2020 autor: Redakcja
Jest szansa, że w 2020 roku w wybranych miastach Polski zostaną zorganizowane kursy nartorolkowe. Jeśli chcesz być ich uczestnikiem, odpowiedz na kilka pytań w krótkiej ankiecie. Dzięki temu charakter zajęć będzie bliższy oczekiwaniom uczestników.

Pierwsze kroki na nartorolkach bywają trudne. Niełatwo też przyswoić zasady poprawnej techniki bez stałego kontaktu z instruktorem, który nie tylko wyjaśni i pokaże technikę, ale na bieżąco w trakcie nauki i postępów skoryguje błędy.

Dlatego też portale nartorolki.pl i nabiegowkach.pl wraz z partnerami technicznymi - sklepem nartorolkowy.pl oraz markami Vexa i Spine - wystąpiły z inicjatywą organizacji w większych miastach Polski kursów, na których będzie można nauczyć się biegać na nartorolkach.

Co wiadomo o tych kursach? Opracowane są ogólne założenie, a ostateczny kształt zostanie opracowany na podstawie analizy odpowiedzi potencjalnych kursantów w ankiecie, o której wypełnienie bardzo prosimy. Wiadomo już:

  • szkolenie będzie odbywało się w grupach o liczebności nie większej niż kilkanaście osób,
  • kursy będą odpłatne, cen jeszcze nie znamy, zależą od ostatecznego kształtu szkoleń,
  • kursy mogą być zorganizowane tylko w większych miastach, gdyż tylko tam jest szansa na znalezienie odpowiedniej liczby uczestników, którzy je sfinansują,
  • szkolenie będzie prowadzone na sprzęcie sportowym, na asfalcie, gdyż umożliwia to szybsze postępy, a nabyte umiejętności w przyszłości można wykorzystać do sportu i rekreacji zarówno na sprzęcie sportowym, jak też na rolkach i nartorolkach z pompowanymi kołami.

Wypełnij teraz ankietę

Jeśli chcesz otrzymać informację o planowanych kursach w Twojej okolicy, wpisz w ostatnim pytaniu ankiety swój adres e-mail. Zostanie on użyty wyłącznie w celu przekazania Ci informacji dotyczących kursów na nartorolkach współorganizowanych przez nasz portal.

Jeżeli uważasz, że udział w kursie może zainteresować lub zmotywować do nauki, czy rozpoczęcia aktywności, kogoś z Twoich bliskich lub znajomych, prześlij im link do tej ankiety (https://forms.gle/NUeB6QgR5pN3uvUx7).

zaktualizowano wtorek, 18 lutego 2020 11:53
Oceń artykuł
(2 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.