Kurs techniki łyżwowej na nartorolkach - hamowanie i skręcanie

opublikowano: 05 sierpnia 2013 autor: Redakcja
Pierwszy odcinek filmowego kursu przedstawia najważniejsze z punktu widzenia bezpieczeństwa umiejętności związane z zatrzymywaniem się i zmianą kierunku jazdy na nartorolkach.

Brak wiedzy o sposobach zatrzymywania się wstrzymuje wiele osób przed rozpoczęciem treningów na nartorolkach. Tymczasem metod hamowania na nartorolkach jest wiele. W pierwszym odcinku naszego kursu można poznać aż cztery sposoby hamowania, w tym jeden awaryjny, który stosujemy w sytuacjach ,gdy szybko musimy uciec z trasy na pobocze.

mariusz-michalek-267x400

Mariusz Michałek

Instruktorem prowadzącym kurs jest Mariusz Michałek, jeden z najlepszych współczesnych polskich narciarzy biegowych, wielokrotny Mistrz Polski w narciarstwie biegowym, zwycięzca Biegu Piastów 2012 na 50 km CT, czwarty zawodnik Mistrzostw Świata na nartorolkach seniorów w 2009. Kurs techniki łyżwowej na nartorolkach powstał w efekcie współpracy Mariusza Michałka z portalami nabiegowkach.pl i nartorolki.pl.
WWW: www.mariuszmichalek.ulotka.org
Telefon: +48 512 491 962

zaktualizowano poniedziałek, 05 sierpnia 2013 06:33
Oceń artykuł
(4 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.