Przyklej naklejkę i pokaż kim jesteś

opublikowano: 15 czerwca 2016 autor: Redakcja
Portal nartorolki.pl wyprodukował pierwsze w Polsce nalepki z sylwetką nartorolkarza do naklejania na karoseriach pojazdów. Pokażmy innym, czym się pasjonujemy. Zademonstrujmy naszą tożsamość naklejając postać nartorolkarza na samochodzie, tak jak miłośnicy wielu innych dyscyplin sportowych.

Naklejki zostały wykonane z trwałej folii polimerowej. Są dostępne w dwóch kolorach - czarnym i białym. Można je przylepiać do dowolnych gładkich i suchych powierzchni. Świetnie prezentują się na szybach, drzwiach, plastikowych elementach, a także na zderzakach, czy klapach bagażników samochodowych.

naklejanie Jesteśmy dumni, że uprawiamy ten wyjątkowy i wciąż niszowy sport. Chcemy wyrazić swoją tożsamość, tak jak rzesze wędkarzy, alpinistów, narciarzy, snowboardzistów, biegaczy, kolarzy, czy spadochroniarzy, których emblematy widzimy na ich pojazdach.

Teraz czas na nartorolkarzy. Dlatego zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy naklejki dla miłośników nartorolek. Jako pierwsi w Polsce. Możesz mieć pewność, że nikt przed Tobą nie miał takiego symbolu na swoim aucie.

Naklejki na tyłach naszych pojazdów zwiększą świadomość naszego społeczeństwa, że istnieje taki sport, jak nartorolki. Co więcej pozwolą nam rozpoznać się wzajemnie na ulicy. Być może przekonamy się, że jest nas więcej.

Naklejki dostępne są w:

Całkowity dochód ze sprzedaży naklejek zostanie przeznaczony na dofinansowanie naszej działalności i utrzymanie serwera, na którym działa portal nartorolki.pl.

zaktualizowano środa, 15 czerwca 2016 17:52
Oceń artykuł
(1 głos)
Hayclock
Hayclock :) ultramaraton140.pl ma już swoją naklejkę na auto... każda zawodniczka i każdy zawodnik 2 edycji dostanie ekskluzywną naklejkę w pakiecie startowym :)
15.06.2016, 21:50
Głosy: +1
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.