Koszulka nartorolkowa dla społeczności portalu

opublikowano: 13 maja 2014 autor: Redakcja
Polscy nartorolkarze zasługują na swoją własną koszulkę. Właśnie taką stworzyliśmy dla naszych czytelników i wszystkich biegających na nartorolkach i rolkach terenowych w Polsce. Dla naszej społeczności koszulka taniej (kod rabatowy w tekście).

Zgadnijmy - kiedy biegasz na nartorolkach zakładasz jakąś koszulkę niezwiązaną zupełnie ze sportem, który uprawiasz. Skąd wiedzieliśmy? Dlatego, że w Polsce dotąd nie było koszulki, której grafika nawiązywałaby wprost do nartorolek. Szczerze mówiąc nie znamy także takich zagranicznych projektów. Dlatego koszulka, którą mamy przyjemność właśnie zaprezentować, ma tak wyjątkowy charakter i jest niepowtarzalna.

Koszulka polskiego nartorolkarza - plecy Teraz gdy wychodzisz na nartorolki możesz wyrazić swoje zamiłowanie do tej aktywności także za pośrednictwem wyjątkowej koszulki zaprojektowanej z myślą o Tobie!

Co ją wyróżnia?

Przede wszystkim wyjątkowy projekt. Na piersiach - dynamiczna postać na nartorolkach i napis "Nartorolki - Lubię to!". To deklaracja posiadacza koszulki, która nie pozostawia złudzeń, jakimi uczuciami darzysz ten sport i tę aktywność. Na plecach - zawodnik na nartorolkach i logo naszego portalu. Dzięki niemu każda mijana osoba, a może wśród nich także inni biegający na nartorolkach, dowiedzą się, że przemknął ktoś ze społeczności nartorolki.pl.

zobacz zdjęcia koszulki >>

Koszulka polskiego nartorolkarza - damksa wycieniowana w pasie T-shirt został wykonany z technicznego, przewiewnego materiału. Jest on miły w dotyku i miękki. Szybko schnie. Treningi w tej koszulce to przyjemność. Wypróbowaliśmy to !

Jak ją dostać?

Koszulkę można kupić w sklepiku nabiegowkach.pl. Jej cena to 29,99 zł. To niewiele jak na mocno limitowaną koszulkę z materiałów technicznych.

chcę kupić   więcej informacji

zaktualizowano poniedziałek, 09 czerwca 2014 13:52
Oceń artykuł
(3 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.