Grynkiewicz, Smykowski, Gałek, Gracz, Zych i Łacek to liderzy klasyfikacji generalnej Vexa Skiroll Tour

opublikowano: 23 września 2020 autor: Redakcja
Podsumowano klasyfikacje generalne po II turze zawodów cyklu Vexa Skiroll Tour, czyli w sumie po trzech biegach. Trudno jednak na obecnym etapie typować zwycięzców w klasyfikacji końcowej. Dlaczego?

Mamy za sobą trzy biegi cyklu Vexa Skiroll Tour. Do końca tego sezonu pozostały jeszcze dwa biegi w gminie Międzylesie - Kamyk Uphill i finał cyklu Leśny Uphill - które odbędą się 10 i 11 października.

Znamy już liderów klasyfikacji i ranking zawodników po trzech biegach. Można go śledzić w indywidualnej klasyfikacji generalnej cyklu Vexa Skiroll Tour 2020.

W sporcie nigdy nic nie wiadomo. Ktoś, kto obecnie jest w doskonałej formie, może w kolejnych biegach cyklu być w gorszej dyspozycji. Ale to nie jedyny powód, dla którego końcowa lista klasyfikacyjna może się radykalnie różnić od obecnej.

Zgodnie z regulaminem cyklu w 2020 roku w końcowej klasyfikacji generalnej znajdą się zawodnicy, którzy zostali sklasyfikowani w jednej konkurencji w przynajmniej trzech biegach cyklu, w tym w finale. Obecnie na liście są wszyscy, także tacy, którzy mają za sobą zaledwie jeden start.
Do końcowego rankingu zostaną zaliczone zawodnikom maksymalnie cztery starty. Niektórzy startowali dotąd tylko dwa razy, naturalnie więc, mają na razie mniej punktów niż ci, którzy zaliczyli trzy starty. Po kolejnych dwóch zawodach wszystko więc może się wyrównać.

Przypominamy, że w 2019 roku zwycięzcami cyklu byli:

  • techniką klasyczną: Jadwiga Grynkiewicz i Jakub Mroziński
  • dowolnie: Patrycja Szwed i Jakub Ogorzałek
  • pompowane koła: Martyna Wiśniowska i Sławomir Siedziński

Więcej informacji

zaktualizowano środa, 23 września 2020 18:05
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.