Organizatorzy Vexa Skiroll Tour proszą o głos w sprawie zasad punktacji w generalce

opublikowano: 05 maja 2019 autor: Redakcja
Rywalizujący w cyklu Vexa Skiroll Tour i wszyscy, którzy w 2019 roku chcą do tej konkurencji przystąpić, proszeni są przez organizatorów o wzięcie udziału w dyskusji dotyczącej ustalenia zasad naliczania punktów w klasyfikacji generalnej. Jak możesz się wypowiedzieć?

Jeśli w tym sezonie zamierzasz startować w zawodach polskigo cyklu nartorolkowego, przeczytaj tekst dotyczący zmian zasad naliczania punktów w generalce Vexa Skiroll Tour, opublikowanego na stronie internetowej cyklu. Nawet jeżeli nie masz pomysłów, czy uwag odnośnie punktacji lub zamierzasz zdać się na organizatorów przy ustalaniu tych reguł, tekst każdemu pomoże zrozumieć jak naliczane są punkty, jakie kryteria brane są pod uwagę, a także ile startów musisz zaliczyć, by zostać sklasyfikowanym w końcowej generalce.

Organizatorzy proszą o wypowiadanie się na temat propozycji mechanizmu obliczania punktów. Możesz to zrobić na facebooku portalu nartorolki.pl w komentarzu pod udostępnionym tym tekstem lub wysłać swoją opinię na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Należy to zrobić do 10 maja. Zatem do dzieła.

Więcej informacji

zaktualizowano niedziela, 05 maja 2019 17:33
Oceń artykuł
(1 głos)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.