Skikome na Kaszebe 2020: komunikat związany z pandemią

opublikowano: 22 marca 2020 autor: Redakcja

Jeden z odcinków rajdu w 2020 roku wymagał umiejętności zjeżdżania i hamowania

Jeden z odcinków rajdu w 2020 roku wymagał umiejętności zjeżdżania i hamowania
Niedawno opublikowaliśmy informację o planowanej dacie tegorocznego rajdu Skikome na Kaszebe. Wszyscy zadajemy sobie pytanie, czy ma on szansę się odbyć w związku z zagrożeniem epidemiologicznym. Jak się okazuje, jego organizacja stanęła pod znakiem zapytania, a powód jest czysto "techniczny", choć ściśle związany z obecnością wirusa w Polsce.

Jerzy Buczkowski, organizator Skikome na Kaszebe, poinformował nas o aktualnej sytuacji:

Tegoroczny rajd Skikome na Kaszebe planowany na 5-6-7 czerwca może się nie odbyć z przyczyn niezależnych od organizatora. Utrzymanie bazy noclegowej w Ośrodku Sosnówka wymaga zarezerwowania miejsc noclegowych dla około 60 osób, a to jest możliwe po wpłaceniu zaliczki, co muszę zrobić osobiście. Jestem w kontakcie z osobami zarządzającymi Ośrodkiem i mam jeszcze trochę czasu, ale jeżeli sytuacja epidemiologiczna w Polsce się nie zmieni, to to będę zmuszony zrezygnować z rezerwacji, a rajd bez bazy nie może się odbyć. Myślę, że kluczowe decyzje zapadną do połowy kwietnia i bez zwłoki powiadomię Was jak sprawy stoją.

zaktualizowano niedziela, 22 marca 2020 18:43
Oceń artykuł
(3 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.