Przehyba Uphill

Vexa Przehyba Uphill 2016 - partnerzy, sponsorzy i nagrody

Dzięki zaangażowaniu sponsorów uczestnicy Vexa Przehyba Uphill 2016 mają szansę wygrać ciekawe i wartościowe nagrody. Pula nagród w 2016 roku to ponad 7000 zł.

Dzięki zaangażowaniu wymienionych niżej partnerów i sponsorów udekorujemy i przekażemy nagrody dla pierwszych pięciu zawodników - kobiet i mężczyzn w każdej konkurencji. Pula nagród przekracza 7000 zł.

Sponsorzy

 

Vexa

Sponsorem tytularnym wyścigu jest Vexa, producent wysokiej jakości sprzętu z grupy sportów nordyckich, zwłaszcza do biegów na nartach i nartorolkach.

Nagrody dla zwycięzców od Vexa

Nagrody od Vexa Vexa funduje nagrody dla najlepszych kobiet i mężczyzn w wyścigu techniką dowolną, jak też klasyczną.

  • dwie pary nartorolek startowych Vexa 53A Vmax
  • dwie pary nartorolek treningowych Vexa 60A energy
  • końcówki widiowe do kijów - dla czołowych zawodników i nie tylko
 
nartorolkowy.pl

Największy i najlepiej zaopatrzony w Polsce sklep z nartorolkami, rolkami terenowymi i wszystkim co niezbędne sportowcom na nartorolkach.

Nagrody dla uczestników od nartorolkowy.pl

Sklep nartorolkowy.pl funduje nagrody dla zawodników w kategoriach open i wiekowych, we wszystkich trzech konkurencjach sprzętowych.

 
Rossignol

Potentat w produkcji i sprzedaży sprzętu narciarskiego na świecie. Słynie m.in. z kolekcji doskonałych nart, butów i kijów do narciarstwa biegowego. Ze sprzętu tej marki korzysta wielu znakomitych sportowców w biegach narciarskich i na nartorolkach.

Nagrody dla uczestników od Rossignol

Nagrody od Rossignol Firma funduje kije karbonowe oraz pokrowce na buty dla czołowych zawodników Vexa Przehyba Uphill w konkurencji na nartorolkach z twardymi kołami techniką klasyczną i dowolnie.

 
Odlo

Szwajcarski producent odzieży sportowej klasy premium. W strojach tej marki startują i zwyciężają znani biegacze narciarscy i biathloniści, w tym multimedaliści olimpijscy Szwajcar Dario Cologna i Norweg Ole Einar Bjørndalen.

Nagrody dla uczestników od Odlo

Nagrody od Odlo dla najlepszych w Vexa Przehyba Uphill Firma Odlo ufundowała nagrody dla najlepszych zawodników Vexa Przehyba Uphill: czapki Odlo Hat Move Light, opaski Odlo Headband Move Light i tuby (kominy) Tube Odlo Light.

 
Lill Sport

Szwedzki producent rękawic do biegów narciarskich i nartorolek. Produkty tej marki są uznawane za jedne z najlepszych w dziedzinie rękawiczek na świecie. Obecnie w rękawiczkach LillSport biega dziesięć reprezentacj narodowych z różnych krajów.

Nagrody dla uczestników od LillSport

Firma LillSport ufundowała pięć par doskonałych rękawiczek do biegania na nartach.

 
Perły Beskidu Sądeckiego

Stowarzyszenie Perły Beskidu Sądeckiego - Lokalna Grupa Działania Rytro - wspiera zawody finansowo. Dzięki pomocy Stowarzyszenia uczestnicy imprezy otrzymają m.in. gorący poczęstunek po biegu.

 

Napoje i żywienie zapewniają

Enervit

Enervit

Napój izotoniczny na mecie zapewnia włoska marka Enervit.

Piwniczanka Zdrój

Piwniczanka

Wodę mineralną do ugaszenia pragnienia na mecie zapewnia Piwniczanka.

Piekarnia EPI

Piekarnia "EPI"

Smaczne przekąski dla zawodników piecze Piekarnia "EPI" ze Starego Sącza.

Partnerzy i gospodarze

Gmina Stary SączPartnerem strategicznym dofinansowującym Vexa Przehyba Uphill jest Gmina Stary Sącz, na terenie której odbywają się zawody.

Nadlescnictwo Stary SączGospodarzem imprezy jest Nadleśnictwo Stary Sącz, na którego terenie przebiega cała trasa zawodów.