Zabrze nie odpuszcza i nadal stara się o rolkostradę

opublikowano: 01 października 2015 autor: Redakcja
W boju o środki z budżetu partycypacyjnego na 2015 rok projekt zabrzańskiej rolkostrady uzyskał aż 1362 głosy. To znaczy, że inwestycja jest potrzebna w mieście, a akcja społeczników dążących do jej powstania jest skuteczna. Tym razem mobilizują lokalną społeczność do walki o środki na 2016 rok.

- W tej edycji w Zabrzu sukces jest naprawdę możliwy, bo pomysł cieszy się dużym poparciem i zainteresowaniem - mówi Gracjan Pytel społecznik z Zabrza, który koordynuje całą akcję.

Przy poprzednim głosowaniu, o którym pisaliśmy w tekście W Zabrzu chcą rolkostrady. Walczą o środki z budżetu partycypacyjnego na 2015, projekt rolkostrady uzyskał 1362 głosy i uplasował się na 13 pozycji na 108 projektów. Zabrakło niewiele, ale widać, że mieszkańcy Zabrza i okolic potrzebują miejsca do rekreacji, jazdy na nartorolkach i rolkach, czy nawet rowerach, gdzie będą czuć się u siebie i bezpiecznie.

- Już odnieśliśmy wielki sukces, bo realizowany jest nasz projekt Uroczysko Leśne - czyli rewitalizacja Parku Powstańców Śląskich. Chcemy by był to park z prawdziwego zdarzenia, na miarę 200-tysięcznego, nowoczesnego miasta - mówi Gracjan Pytel.

Zachęcamy do głosowania na projekt ROLKOSTRADY nr. P0130. Głosy można oddawać do 8 października 2015 roku na www.um.zabrze.pl.

Dodatkowe szczegóły na www.uroczysko-lesne.pl

GŁOSUJ TU: https://zabrze.zetwibo.pl/voting/welcome

zaktualizowano czwartek, 01 października 2015 11:38
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.