Botas zaprzestaje produkcji butów na nartorolki

opublikowano: 08 września 2023 autor: Redakcja
Jeden z niewielu producentów butów do nartorolek kończy produkcję. Czeska marka była jeszcze do niedawna jedynym na świecie dostawcą nartorolkowego obuwia do wiązań SNS Pilot. W swojej ofertcie miała też buty w systemie NNN. Po rezygnacji Botasa na rynku pozostaje zaledwie dwóch producentów: Alpina i Spine.

Producent butów z czeskiego Zlina zdecydował, że od sezonu 2024 nie będzie już oferował obuwia do nartorolek. Firma znana była z produkcji dobrej jakości letnich butów do stylu łyżwowego i klasycznego. W ofercie marki były buty z klasy ekonomicznej, jak też wysokiej jakości produkty wytwarzane przy użyciu włókien węglowych. Firma korzystała z oryginalnych podeszw Salomona, zarówno w systemie SNS Pilot, jak też Prolink.

Botas to po Fischerze już druga firma w ostatnich latach, która porzuca rynek nartorolkowego obuwia. Obecnie na placu boju pozostały już tylko dwie marki: Alpina i Spine.

zaktualizowano piątek, 08 września 2023 12:25
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.