Pierwszy salon nartorolkowy z prawdziwego zdarzenia powstał we Wrocławiu

opublikowano: 08 grudnia 2019 autor: Redakcja
Stacjonarny sklep specjalistyczny, w którym można zobaczyć nartorolki większości liczących się na świecie producentów, dokonać przymiarek, a co najważniejsze uzyskać cenne porady od największego w kraju fachowca powstał właśnie we Wrocławiu. To jedyna taka placówka w Polsce.

Do tej pory jeśli gdziekolwiek w kraju można było nabyć nartorolki w sklepie stacjonarnym, oferta w tych miejscach z reguły ograniczona była do jednej marki. Miejsca, gdzie entuzjasta jazdy z kijami na małych kółkach mógłby dotknąć, osobiście ocenić i porównać większej liczby sprzętu, dotąd nie było. Ale to już przeszłość.

Z początkiem grudnia we Wrocławiu przy ul. Moniuszki 15 - niedaleko Parku Szczytnickiego i Stadionu Olimpijskiego - powstała stacjonarna placówka sklepów biegowkowy.pl i nartorolkowy.pl. W okresie zimowym część powierzchni zajmują biegówki i buty narciarskie, od wiosny do jesieni wystawiane będa tam głównie nartorolki. Sklep nartorolkowy.pl był dotąd dominującym i najlepiej zaopatrzonym sklepem internetowym w kraju, teraz stanie się także stacjonarną placówką handlową, jakiej nie powstydziliby się nawet Skandynawowie.

To miejsce, gdzie każdy może nie tylko zobaczyć sprzęt przed zakupem, ale co najważniejsze uzyskać porady, których udziela Michał Rolski - założyciel i redaktor naczelny portalu nartorolki.pl, twórca jedynego polskiego cyklu zawodów na nartorolkach Vexa Skiroll Tour. Osoby odwiedzające stacjonarny sklep nartorolkowy.pl mogą nie tylko przymierzyć buty i wybrać nartorolki oraz kije, które przypadną im najbardziej do gustu, ale przede wszystkim mieć pewność, że sprzęt będzie odpowiedniej jakości i właściwie dobrany do ich oczekiwań i możliwości.

Sklep nartorolkowy.pl jest m.in. polskim przedstawicielem światowych marek Marwe, Swenor, Ski Skett, Vexa, SkiGo, Spine, Ski Way.

Więcej informacji na stronie www.nartorolkowy.pl i na facebooku: facebook.com/nartorolkowy

zaktualizowano niedziela, 08 grudnia 2019 17:48
Oceń artykuł
(3 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.