Każdy z nas ma swoją ulubioną. Każdy ma tę, po której jeździ najczęściej, najdłużej i najchętniej – mowa oczywiście o trasie nartorolkowej. Przecież nie musi być to od razu profesjonalny tor lub ścieżka – wystarczy kilka kilometrów równego asfaltu. Podziel się nią z innymi miłośnikami tej dyscypliny!
Na nartorolkach terenowych można biegać niemalże wszędzie – mogą to być ścieżki rowerowe, alejki w parkach, a nawet równe, górskie szlaki. Nartorolki klasyczne wymagają dobrego, równego asfaltu, kilku podbiegów, odpowiedniej długości i niewielkiego ruchu. Ze znalezieniem najlepszego rozwiązania wszyscy mieliśmy na początku podobny problem. Dopiero później usłyszymy, że gdzieś jest miejsce godne naszego wysiłku lub sami natrafimy na nie np. wracając z pracy.
Tak się zaczyna – pojedziemy na rekonesans, sprawdzimy ją po raz drugi, trzeci… i zaczynamy odwiedzać ją częściej. Uśmiechamy się, kiedy miniemy innego rolkarza lub – co lepsze – nartorolkarza. Uśmiechajmy się częściej! Opisując swoje ulubione miejsce do jazdy na nartorolkach zwiększamy szanse, że inny użytkownik tego sprzętu postanowi osobiście ją wypróbować. Tak właśnie nawiązują się znajomości i przyjaźnie.
Weź aparat na trening i zapamiętaj przebieg trasy. Napisz, jak tam dojechać, a także gdzie zaparkować samochód. Omów cechy szczególne, a potem od razu wyślij artykuł na portal! Twórz go razem z nami – pochwal się, gdzie jeździsz!
Sprawdź ofertę największego polskiego sklepu z nartorolkami nartorolkowy.pl.
A jakie są cechy Twojej idealnej trasy do nartorolek?
Jeśli napotkasz na trudności związane z dodaniem artykułu na portal, skontaktuj się z nami – na pewno pomożemy!
No to gdzież ta asfaltowa gładź szpachlowa ze zdjęcia się znajduje?
znajduje sie koło Zieleńca, w Rudawie 🙂
Dzięki za info, to kolejny dowód na to, że dolnośląskie areje to rolkowe areje 😉