1 czerwca to data Skikome na Kaszebe 2019

opublikowano: 10 stycznia 2019 autor: Michał Rolski
Legendarna już w naszym kraju impreza dla miłośników rolek i nartorolek terenowych, która niemal każdego roku odbywa się na Kaszubach, w 2019 roku zaplanowana została na pierwszy weekend czerwca. Sam rajd odbędzie się w sobotę 1 czerwca. W planach jest wspólne pokonanie dystansu 50-60 km.

- Pracujemy nad nowa trasą i wszystko wskazuje,że przeniesiemy się na Jeziora Raduńskie, tradycyjnie planujemy spotkanie z noclegiem, wyszynkiem i muzyką. Jak co roku zapewniamy dobre towarzystwo i swojską atmosferę - zachęca do przyjazdu pomysłodawca imprezy Jerzy Buczkowski, znany też pod pseudonimem "Jodyna". W tym roku organizatorzy planują, że uczestnicy przejadą wspólnie trasę o długości między 50 a 60 km. W większości ma prowadzić po asfalcie, ale pojawią się też odcinki szutrowe.

- W naszym lokalnym środowisku, czyli Pomorskim Towarzystwie Rollskiturowym nastąpiła zmiana i demokratycznie zostałem wybrany na jego prezesa. Zatem zapraszam wszystkich w imieniu PTR, Klubu Katownia i własnym na nasze wspólne nartorolkowe święto - zaprasza Jodyna.

zaktualizowano poniedziałek, 14 stycznia 2019 11:16
Oceń artykuł
(4 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.