Sklep nartorolkowy.pl zaprasza na weekendowy kurs nartorolkowy 16/17 września we Wrocławiu

opublikowano: 22 sierpnia 2023 autor: Redakcja
To już trzecie szkolenie z jazdy na nartorolkach organizowane w tym sezonie przez nartorolkowy.pl - największy polski sklep z nartorolkami. Dwudniowy kurs organizowany we Wrocławiu w trzeci weekend września przeznaczony jest dla osób mniej zaawansowanych, w tym początkujących.

Kurs jazdy na nartorolkach odbędzie się w weekend 16-17 września 2023 roku we Wrocławiu. Weekendowa formuła oznacza przyspieszone szkolenie z podstaw jazdy na nartorolkach, w tym podbiegania i zjeżdżania z niewielkich wzniesień, hamowania, czy skręcania. Uczestnicy wezmą udział w łącznie 10 godzinach zajęć i ćwiczeń na nartorolkach.

Szkolenie nartorolkowe organizowane jest z myślą o osobach mniej zaawansowanych. Największe korzyści odniosą osoby początkujące oraz takie, które pomimo pewnych doświadczeń z nartorolkami mają poczucie, że warto przećwiczyć wszystko od początku pod okiem instruktora.

Zajęcia prowadzi założyciel portalu nartorolki.pl i jego redaktor naczelny Michał Rolski. Doświadczenia w przekazywaniu wiedzy o jeździe na nartorolkach zdobywał przez lata przy organizacji Weekendowych Kursów Nartorolkowych pod egidą naszego portalu. Przy zaangażowaniu legendarnego trenera Józefa Michałka wypracowano metody, które dają bardzo dobre efekty w szkoleniach na nartorolkach.

Na tym kursie nauka jazdy na nartorolkach odbywa się na nartorolkach sportowych do techniki łyżwowej - sprzęcie treningowym o średniej prędkości. Ten rodzaj sprzętu sprzyja postępom i ułatwia naukę początkującym. Korzyści z kursu odniosą osoby planujące poruszać się poprawnie w przyszłości na nartorolkach sportowych, nartorolkach i rolkach terenowych, jak też na nartach biegowych.

Organizator umożliwia wypożyczenie kompletu sprzętu na czas szkolenia. Partnerem technicznym Szkoły Sklepu Nartorolkowy.pl jest marka Vexa.

Wszystkie informacje o kursie, jak też formularz zapisów, znajdziesz w ofercie szkolenia - Weekendowy Kurs Nartorolkowy - 16/17 września - Wrocław.

zaktualizowano wtorek, 22 sierpnia 2023 14:10
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.