Rajd Skikome na Morenu 2021 przeniesiony na wrzesień

opublikowano: 09 kwietnia 2021 autor: Redakcja
Organizatorzy najbardziej znanego w Polsce rajdu na rolkach i nartorolkach, który co roku odbywa się na Pomorzu, poinformowali o zmianie daty tegorocznej edycji z 5 czerwca na 11 września. Powodem są obawy o sytuację epidemiologiczną na początku czerwca.

Czerwcowa data rajdu, który w tym roku ma się odbywać w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, została wyznaczona jeszcze w 2020 roku. Wówczas trudno było przewidzieć, że pandemia tak bardzo się rozwinie. - Podczas samego rajdu dość łatwo jest przestrzegać zasad dystansu itp. Jednak Skikome bez spotkania towarzyskiego nie ma sensu. Sam rajd jest ważny, ale jak się okazało, wspólna biesiada i pogaduszki są równoprawnym elementem Skikome. Trudno tu zachować dystans, bo przecież chcemy być blisko siebie - wyjaśnia Jerzy Buczkowski, szef komitetu organizacyjnego rajdu.

W związku z tym sam rajd odbędzie się o trzy miesiące później - w sobotę 11 września. Uczestnicy, którzy zechcą, w sobotę po rajdzie wezmą udział w imprezie integracyjnej, a w niedzielę pojadą do domów.

Więcej o tegorocznej edycji możesz przeczytać w zapowiedzi Znamy już dużo szczegółów rajdu Skikome w 2021 roku.

zaktualizowano piątek, 09 kwietnia 2021 12:10
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.