Zmiana biegów należących do drugiej tury cyklu Vexa Skiroll Tour 2021

opublikowano: 16 lipca 2021 autor: Redakcja

W 2019 roku Asfalt Uphill był finałem cyklu Vexa Skiroll Tour

W 2019 roku Asfalt Uphill był finałem cyklu Vexa Skiroll Tour Mateusz Dek
Nie Kamyk Uphill i Leśny Uphill, ale Asfalt Uphill i Lasówka Challenge odbędą się 14 i 15 sierpnia 2021 roku w ramach tegorocznego cyklu Vexa Skiroll Tour. Nowe biegi odbędą się także w Kotlinie Kłodzkiej w odległości 45 minut jazdy samochodem w stosunku do pierwotnie planowanej lokalizacji.

Ze względu na istotne przeszkody organizacyjne biegi nartorolkowe Kamyk Uphill i Leśny Uphill, zaplanowane na 14 i 15 sierpnia 2021 roku w okolicach Międzylesia, nie odbędą się. Wszyscy którzy planowali start w tych zawodach, mogą być spokojni. W tym samym czasie i w tym samym regionie organizator cyklu Vexa Skiroll Tour wraz z lokalnymi społecznościami przygotowali dwa inne nartorolkowe wyścigi - Asfalt Uphill i Lasówka Challenge.

W sobotę 14 sierpnia o 12:30 w Dusznikach-Zdroju zawodnicy zmierzą się w biegu Asfalt Uphill na trasie prowadzącej z okolic parku w Dusznikach-Zdroju do Zieleńca. Dystans zawodów to 10,5 km, a przewyższenie wynosi 340 m. Przeczytaj więcej o tegorocznym biegu Asfalt Uphill.

Dzień później 15 sierpnia o 10:30 rozpoczną się zmagania w okolicach Lasówki w gminie Bystrzyca Kłodzka oddalonej zaledwie o kilkanaście kilometrów od Dusznik-Zdroju. Tu zawodnicy zmierzą się w Lasówka Challenge na dystansie 8 km na łatwej kondycyjnie, lecz zróżnicowanej trasie prowadzącej po drodze asfaltowej zlokalizowanej w lesie. Przeczytaj więcej o Lasówka Challenge.

Więcej informacji, m.in. o zapisach i braku potrzeby ponownej rejestracji przez osoby, które zgłosiły się do zawodów planowanych wcześniej w terminie 14 i 15 sierpnia, przeczytasz w komunikacie na stronie organizatora.

Więcej informacji

zaktualizowano piątek, 16 lipca 2021 13:17
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.