Spine rozpoczyna sprzedaż nartorolkowych butów w Polsce

opublikowano: 20 marca 2019 autor: Redakcja
Wybór specjalistycznych butów do nartorolek znacznie się poszerzył dzięki marce Spine, której produkty dostępne są w Polsce od marca 2019. Firma oferuje buty w systemie NNN do techniki łyżwowej, klasycznej i kombi oraz SNS do techniki klasycznej i kombi. W dodatku w cenach możliwych do udźwignięcia przez polskiego biegacza.

Tylko kilka marek na świecie dostarcza miłośnikom nartorolek przewiewne buty, w których można biegać przez cały rok, także podczas upałów. Na polskim rynku wybór powiększył się dzięki marce Spine, której lokalnym przedstawicielem został sklep nartorolkowy.pl.

Co istotne ceny butów są bardzo korzystne na tle dotychczasowej konkurencji. W bieżącej ofercie polscy użytkownicy mogą wybierać spośród butów:

  • Spine Skiroll Skate NNN - do techniki łyżwowej współpracujących z wiązaniami NNN, Turnamic i Prolink - w cenie 495 zł,
  • Spine Skiroll Combi NNN - do techniki klasycznej i łyżwowej współpracujących z wiązaniami NNN, Turnamic i Prolink - w cenie 425 zł,
  • Spine Skiroll Classic NNN - do techniki klasycznej dla wiązań NNN, Turnamic i Prolink - w cenie 345 zł - prawdopodobnie to najtańsze nartorolkowe buty do klasyka na polskim rynku,
  • Spine Skiroll Combi SNS - do techniki klasycznej i łyżwowej współpracujących z wiązaniami SNS Profil - w cenie 435 zł - to obecnie jedyny letni model kombi na polskim rynku do wiązań Salomona,
  • Spine Skiroll Classic SNS - do techniki klasycznej dla wiązań SNS Profil - w cenie 355 zł.

Sprawdź pełną ofertę nartorolkowych butów Spine >>

Spine to firma rosyjska. Producent ma niebywałe doświadczenie w wytwarzaniu narciarskich butów biegowych i do nartorolek. Zatrudnia ponad 500 pracowników, a jego roczna produkcja wynosi ponad 1 milion par. Firma produkuje także buty dla zachodnich marek, w tym Fischera.

O marce Spine pisaliśmy niedawno po pobycie na targach branży sportowej ISPO 2019 w Monachium. Wówczas zachwycił nas najbardziej na świecie zaawansowany model do techniki łyżwowej zbudowany na w pełni karbonowej podeszwie. Firma zapowiada rychłe wdrożenie produkcji, być może już w przyszłym roku model trafi także do nas. Więcej przeczytasz w naszym tekście Spine zaprezentowała najbardziej zaawansowane buty do nartorolek.

zaktualizowano środa, 20 marca 2019 18:37
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.