Komunikat - informacje dla startujących w Grand Prix Polski

opublikowano: 25 lipca 2019 autor: Redakcja
Jeżeli planujesz start w zawodach I tury cyklu Vexa Skiroll Tour i Grand Prix Polski na nartorolkach, to ten komunikat jest dla ciebie. Zawody - w sumie trzy nartorolkowe biegi - odbędą się 27 i 28 lipca 2019 roku w Górach Sowich - Pieszycach i Dzierżoniowie.

Organizatorzy zawodów opublikowali komunikat - dokument dla startujących w zawodach I tury cyklu Vexa Skiroll Tour i Grand Prix Polski w biegach na nartorolkach. Zawarto w nim wiele ważnych informacji i wskazówek dla zawodników. Warto pobrać dokument i zapisać na smarfonie, by w gorączce przedstartowej można było łatwo przypomnieć sobie istotne szczegóły, choćby adres czy godziny pracy biura zawodów.

Kliknij teraz i pobierz dokument w PDF (6,0 MB): pobierz komunikat dla I tury VST 2019

Przypominamy, że zapisy internetowe do zawodów w Górach Sowich przyjmowane są tylko do północy 25 lipca. Później będzie można się jeszcze zapisać w biurze zawodów, ale to będzie powiązane z wyższą opłatą startową. Wpisowe zależy od daty zgłoszenia, można je wpłacić nawet gotówką przed biegiem.

Zapisz się teraz!

zaktualizowano czwartek, 25 lipca 2019 16:44
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.