Ściganie na nartorolkach rozpocznie się już w kwietniu 2019 roku w Ustroniu

opublikowano: 27 marca 2019 autor: Redakcja

Ściganie na  nartorolkach rozpocznie się już w kwietniu 2019 roku w Ustroniu

Sylwester Mirowski
Na sobotę 27 kwietnia 2019 roku zaplanowano pierwszy nartorolkowy wyścig tego sezonu. W XI Międzynarodowych Mistrzostwach Ustronia w Sprintach Techniką Klasyczną będzie można zmierzyć się na dystansie około 1800 m.

Ustrońskie sprinty na nartorolkach organizowane są na asfaltowych bulwarach nadrzecznych przy Wiśle. Zawodnicy startują indywiduanie. W tym sezonie organizator nie zapisał w regulaminie dystansu zawodów, ale należy się spodziewać, że będzie podobnie jak w poprzednich edycjach imprezy, gdy ścigano się na odcinku okolo 900 m pokonując go wahadłowo, czyli tam i z powrotem. To daje łącznie dystans około 1800 m.

XI edycja imprezy odbędzie się w sobotę 27 kwietnia o 12:00 w Ustroniu w Beskidzie Śląskim. Do udziału będą dopuszczeni zawodnicy na nartorolkach do stylu klasycznego z kołami z czarnej gumy o średnicy maksymalnie 80 mm. Opłata startowa wynosi 20 zł. Zapisywać się można przez internet na stronie zapisy.mktime.pl lub przed zawodami na miejscu w godzinach od 9:00 do 11:50.

Więcej informacji w regulaminie, który załączamy pod tekstem w plikach do pobrania.

zaktualizowano środa, 27 marca 2019 20:27
Oceń artykuł
(0 głosów)
Napisz komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, a interesujesz się nartorolkami, dołącz do nas!

busy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.