Witamy Gościu!
11.11.2018 100 km Skinkg.pl Team na 100- lecie Odzyskania Niepodległości!!!
przeglądających: 1 (1) Gość

TEMAT: 11.11.2018 100 km Skinkg.pl Team na 100- lecie Odzyskania Niepodległości!!!

Odp: 11.11.2018 100 km Skinkg.pl Team na 100- lecie Odzyskania Niepodległości!!! 4 mies., 2 tyg. temu #11852

 • kruszyna1696
 • Złoty forowicz
 • Offline
 • Posty: 307
 • Oklaski: 8
Mam problem z zamieszczeniem dłuższego tekstu bo go ucina przy próbie wstawienia z telefonu a do komputera dziś nie dotrę
W razie pytań i chęci zgłoszenia uczestnictwa proszę dzwonić
511790978

Odp: 11.11.2018 100 km Skinkg.pl Team na 100- lecie Odzyskania Niepodległości!!! 4 mies., 2 tyg. temu #11854

 • Tadziu
 • Platynowy forowicz
 • Offline
 • Posty: 537
 • Oklaski: 4
Cześć Michał!
O profilu trasy się nie wypowiem, bo to Rafał trasę wyznacza. On także znakomicie zna te tereny, więc w zależności od warunków atmosferycznych i Naszego samopoczucia, będzie w stanie dostosować ewentualne zmiany trasy w trakcie jej trwania.
Kiedy rok temu mieliśmy Nasz pierwszy rajd właśnie na tamtych terenach, to było bardzo gładko i przyjemnie; były odcinki spękanego asfaltu, ale myślę że spokojnie do przejechania na nartorolkach.
Ruszamy spod domu Rafała o godzinie 10 rano i z tego co mi wiadomo, to rajd będzie o charakterze pętli. Niewiem niestety, czy będzie auto techniczne.
Pogoda na niedzielę póki co nie zapowiada się zbyt ciekawie - deszczowo i wietrznie i jeśli takie prognozy utrzymają się do piątku, to myślimy o przełożeniu rajdu na poniedziałek, który jest dniem wolnym.
Bardzo proszę Rafała o zweryfikowanie jeszcze informacji, które tutaj napisałem - nie chciałbym aby doszło do jakichś błędów informacyjnych z mojej strony.
Na rajdzie z pewnością będę ja, Rafał, Maciek i Wojtek, a jeśli zdecydujemy się na poniedziałek, to i Krzysiu pojedzie.

Michał, bardzo serdecznie Ciebie zapraszamy do uczestnictwa w Naszej wycieczce, a także każdego kto ma tylko dobre chęci. Będzie Nam bardzo miło!
Za tę wiadomość podziękował(a): kruszyna1696

Odp: 11.11.2018 100 km Skinkg.pl Team na 100- lecie Odzyskania Niepodległości!!! 4 mies., 2 tyg. temu #11855

Cześć.

Dzięki za więcej szczegółów. Trochę wszystko było tajemnicze. Ja nie wiem, czy uda mi się dołączyć, zwłaszcza w poniedziałek. Ale ciągnąłem Rafała za język, bo jeśli coś się wpisało na forum, to warto poinformować potencjalnych czytelników o szczegółach. Albo to jest tajne, wówczas nie ma co wpisywać na forum, albo otwarte, to wtedy trzeba dostarczyć czytelnikom trochę informacji, by się zdecydowali. Wiem z doświadczenia, że brak informacji lub "informacje na telefon" to sposób na to, by nikt więcej nie przyjechał.

Myślałem, by zabrać kilka osób z Wrocławia, gdybym się zdecydował, ale dla części z nich dystans 60-70 km jest za długi. Tym bardziej, jeśli niewiele wiadomo o trasie, możliwości jej skrócenia, pojeździe technicznym, przystankach, planowanym tempie itp. Raczej więc nie będę im tego rekomendował.

Odp: 11.11.2018 100 km Skinkg.pl Team na 100- lecie Odzyskania Niepodległości!!! 4 mies., 2 tyg. temu #11856

 • Matek
 • Platynowy forowicz
 • Offline
 • Posty: 808
 • Oklaski: 11
Fakt, że pomysł akurat tego rajdu "wyskoczył" u nas dość spontanicznie, bo na ten rok nie planowaliśmy już w sumie żadnego oficjalnego teamowego rajdu.

Założeniem naszego teamu jest m.in. organizowanie w roku, jednego rajdu na kwartał w różnych częściach (głównie) zachodniej Polski, bo stamtąd się większość z nas wywodzi. I tego będziemy się trzymać i takie rajdy niejako oficjalnie i z odpowiednim (minimum jednomiesięcznym) wyprzedzeniem zapowiadać. Z reguły mają one długość ok. 50-60 km. Jednak w przypadku tych rajdów, prawie zawsze będziemy się starali je tak planować, by osoby, które nie dadzą rady przejechać całego dystansu, mogły go bez problemów ukończyć po np 20-30 km.

Ten natomiast docelowo miał mieć długość nawet 100 km (co wiązało się niejako z dniem 11 listopada), ale jednak stwierdziliśmy, że na rolki terenowe optimum to max 60-70 km i przy tym zostaniemy, tylko tak jak pisał Tadziu, pogoda się średnio na niedzielę zapowiada i jeśli poniedziałek będzie ustawowo dniem wolnym, a ma wtedy być już znacznie lepsza pogoda, to wtedy przełożymy go właśnie na poniedziałek. Także przepraszamy trochę za ten spontan A widzę że Rafał ma faktycznie jakiś problem z pisaniem z komórki na forum, bo normalnie bardziej się rozpisuje

Także podsumowując: Michał, o wszystkich naszych oficjalnych rajdach będziesz pierwszy informowany tak, żeby na portalu była pełna i jak najdokładniejsza informacja.

A ten rajd potraktujmy jak spontan, i jeśli ktoś by chciał w nim wziąć udział razem z nami, to oczywiście zapraszamy, ale najlepiej dopisać chęć udziału w tym wątku i śledzić informacje tutaj, to będziemy tu na bieżąco podawać co i jak.
Za tę wiadomość podziękował(a): kruszyna1696, Tadziu

Odp: 11.11.2018 100 km Skinkg.pl Team na 100- lecie Odzyskania Niepodległości!!! 4 mies., 2 tyg. temu #11858

 • kruszyna1696
 • Złoty forowicz
 • Offline
 • Posty: 307
 • Oklaski: 8
Fakt z reguły jestem bardziej wylewny ! Ale tym razem od kilku dni nie miałem dostępu do komputera a z telefonu wychodziło to tak jak widać, cząstkowe informacje! Michale bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego czym jest forum dlatego też założyłem ten wątek!

Dziękuję chłopaki za wsparcie w udzieleniu dodatkowych informacji
Tak jak napisał Tadeusz i Maciej ruszamy z Korzeńska i robimy rundę po okolicy i WRACAMY do Korzeńska! Co do dystansu wszystko się zgadza około 60 km ale Michale jeśli to za długa trasa to możemy się spotkać na trasie. Jeśli określisz się jaki dystans odpowiada twojej grupie, dopasuję tak przebieg trasy że spotkamy was po drodze i pożegnamy się w tym samym miejscu!
Nie będzie auta technicznego więc każdy uczestnik zabiera ze sobą wszystko co będzie mu potrzebne podczas naszej wycieczki!
Na trasie wycieczki znajduje się kilka sklepów ale nie jestem wstanie przewidzieć czy w taki dzień jak dodatkowe wolne będą czynne, ale będę miał przygotowane wyjście awaryjne! I nie myślę tu o czerpaniu wody z okolicznych stawów DOLINY BARYCZY
Profil trasy będzie totalnie płaski po asfaltach różnej jakości więc zapraszamy !
Za tę wiadomość podziękował(a): Michał Rolski, Tadziu

Odp: 11.11.2018 100 km Skinkg.pl Team na 100- lecie Odzyskania Niepodległości!!! 4 mies., 2 tyg. temu #11863

 • kruszyna1696
 • Złoty forowicz
 • Offline
 • Posty: 307
 • Oklaski: 8
SPONTANICZNA WYCIECZKA!!!!! Tym razem tak brzmi nazwa rajdu naszego TEAMU !!!! Rajd odbędzie się 12.11.2018 Spotykamy się w Korzeńsku na ulicy Słonecznej 2 Starujemy w drogę o 10:30 ZAPRASZAMY
Ostatnio zmieniany: 4 mies., 2 tyg. temu przez kruszyna1696.

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.