Przed nami dwa ostatnie biegi cyklu Vexa Skiroll Tour - 10 i 11 października

W tym roku ostatnia tura cyklu Vexa Skiroll Tour odbędzie się w gminie Międzylesie na Dolnym Śląsku. Po wymagających biegach pod górę w trakcie sezonu teraz przychodzi kolej na zawody na krótszych trasach i z mniejszymi przewyższeniami - Kamyk Uphill w sobotę 10 października i Leśny Uphill w niedzielę 11 października.
środa, 07 października 2020 w Aktualności

Grynkiewicz, Smykowski, Gałek, Gracz, Zych i Łacek to liderzy klasyfikacji generalnej Vexa Skiroll Tour

Podsumowano klasyfikacje generalne po II turze zawodów cyklu Vexa Skiroll Tour, czyli w sumie po trzech biegach. Trudno jednak na obecnym etapie typować zwycięzców w klasyfikacji końcowej. Dlaczego?
środa, 23 września 2020 w Aktualności

Informacje organizacyjne dla uczestników Skikome na Morenu 2020

Przedstawiamy informacje przeznaczone dla uczestników rajdu na rolkach i nartorolkach terenowych Skikome na Morenu, który odbędzie się 12 września w okolicach Trójmiasta, jak też szeregu imprez towarzyszących dla uczestników tego wydarzenia.
piątek, 04 września 2020 w Aktualności

Ostatnie dwa biegi cyklu Vexa Skiroll Tour odbędą się tydzień później

Uwaga startujący w cyklu Vexa Skiroll Tour. Ostatnie dwa biegi tegorocznego serialu, czyli Kamyk Uphill i Leśny Uphill, odbędą się tydzień później niż planowano, czyli 10 i 11 października 2020 roku.
środa, 02 września 2020 w Aktualności

30 sierpnia startuje Vexa Skiroll Tour. Można się już zapisywać na biegi.

Największy polski cykl biegów na nartorolkach potrwa w tym roku od końca sierpnia do początku października. Zawodnicy zmierzą się w pięciu biegach na trasach prowadzących pod górę. Właśnie uruchomiono zapisy na wszystkie zawody cyklu.
niedziela, 26 lipca 2020 w Aktualności

Jednak nie biegi w Jasienicy, ale Uphill Gór Sowich rozpocznie cykl Vexa Skiroll Tour 2020

Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy, że pierwsze biegi bieżącego sezonu cyklu Vexa Skiroll Tour miały odbyć się w gminie Jasienica koło Bielska-Białej. Jak się okazuje, ta impreza nie dojdzie do skutku, za to w tym terminie biegający na nartorolkach ścigać się będą w Uphillu Gór Sowich.
czwartek, 16 lipca 2020 w Aktualności

Konsultacje dotyczące zmian w zasadach cyklu Vexa w 2020 roku

Organizatorzy jedynego otwartego polskiego cyklu biegów na nartorolkach Vexa Skiroll Tour podzielili się planami zmian w zasadach cyklu w bieżącym sezonie. Zachęcają też do dyskusji na temat proponowanych nowości.
poniedziałek, 13 lipca 2020 w Aktualności

Kalendarz (nieoficjalny) Vexa Skiroll Tour 2020

Organizatorzy nartorolkowego cyklu Vexa Skiroll Tour podali kalendarz tegorocznych zawodów zrzeszonych w cyklu. Tegoroczne zmagania rozpoczną się o miesiąc później, czyli w ostatni weekend sierpnia i będą trwały przez trzy weekendy. Zawodnicy wystartują w dwóch nowych miejscach. Jakie daty wpisać do kalendarza?
środa, 24 czerwca 2020 w Aktualności

Festiwal nartorolkowy Blink w 2020 roku się odbędzie, ale inaczej i bez kibiców

Odbywający się każdego lata w Norwegii festiwal Blink to najlepiej zorganizowana i najbardziej prestiżowa impreza nartorolkowa dla biegaczy narciarskich i biathlonistów. W tym roku ze względu na panującą pandemię organizatorzy zmuszeni byl wprowadzić szereg zmian. Zawody odbędą się, ale bez kibiców i zawodników zza granicy.
niedziela, 31 maja 2020 w Aktualności

Skikome na Morenu zamiast na Kaszebe w 2020 roku

W pierwszy weekend czerwca tego roku miała się odbyć kolejna edycja kultowego rajdu na rolkach i nartorolkach terenowych po drogach i bezdrożach Kaszub. Niestety panująca pandemia zmusiła organizatorów do jego odwołania. W zamian ta sama ekipa zorganizuje rajd we wrześniu na wzgórzach morenowych Trójmiasta.
sobota, 23 maja 2020 w Aktualności
Strona 1 z 16

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.