Doskonała frekwencja w Mistrzostwach Ustronia pomimo opadów deszczu

W sobotę 30 września 2023 roku w Ustroniu po raz piętnasty ścigano się techniką klasyczną na nartorolkach na dystansie 1600 m. Pomimo niesprzyjającej pogody w zawodach wzięła udział rekordowa liczba uczestników tej imprezy - 53 sportowców. W biegach dla dorosłych zwyciężyli Joanna Kukuczka i Wojciech Wojtyła.
poniedziałek, 02 października 2023 w Relacje

Joanna Kukuczka i Grzegorz Legierski wygrywają XIV Mistrzostwa Ustronia w Sprintach na nartorolkach

W niedzielę 2 października 2022 roku w Ustroniu po raz czternasty odbyły się nartorolkowe zawody techniką klasyczną na dystansie 1600 m. Zawody cieszyły się bardzo dobrą frekwencją jak na tegoroczny sezon w Polsce. Zwyciężyli Joanna Kukuczka i Grzegorz Legierski - oboje z teamu nabiegowkach.pl.
poniedziałek, 03 października 2022 w Relacje

Wyniki III Grand Prix Polski na nartorolkach w Górach Sowich

Kinga Mareczek (MKS Karkonosze / SMS Karpacz) i Wojciech Wojtyła (MKS Istebna / Skipol.pl Team) zwyciężyli w klasyfikacji III Grand Prix Polski w biegach na nartorolkach, które odbyło się w ostatni weekend lipca 2022 roku na Dolnym Śląsku.
poniedziałek, 01 sierpnia 2022 w Relacje

Ustrońskie Sprinty na nartorolkach zakończyły sezon startowy w 2021

Wyjątkową frekwencją cieszyły się XIII Mistrzostwa Ustronia w sprintach techniką klasyczną na nartorolkach, które odbyły się w niedzielę 24 października na nadwiślańskich bulwarach w Ustroniu. To były ostatnie nartorolkowe zawody w tym sezonie.
poniedziałek, 25 października 2021 w Relacje

Takie było właśnie Skikome na Morenu 2021...

W drugi weekend września miłośnicy pompowanych kół przyjechali do Gdańska, by wziąć udział w Skikome na Morenu 2021, czyli kolejnej edycji kultowego rajdu na rolkach i nartorolkach terenowych. Impreza odbywa się na Pomorzu od 10 lat, najpierw jako Road to Hel, czyli ponad 100 km z Westerplatte na Hel, potem Skikome na Kaszebe – 50 km po Kaszubach, a ostatnio Skikome na Morenu po trasach bliżej Trójmiasta.
poniedziałek, 13 września 2021 w Relacje

Sprintami na nartorolkach w Ustroniu zakończył się sezon startowy w Polsce

W niedzielę 25 października 2020 roku odbyły się ostatnie w tym sezonie zawody na nartorolkach - Mistrzostwa Ustronia w sprintach techniką klasyczną. W kategorii osób dorosłych zwyciężyli Marcelina Wojtyła i Ireneusz Rabski.
poniedziałek, 26 października 2020 w Relacje

Kto wygrał w ostatnich dwóch biegach Vexa Skiroll Tour 2020 i generalce cyklu?

W drugi weekend października w pobliżu Międzylesia na Dolnym Śląsku odbyły się dwa ostatnie biegi czwartego sezonu cyklu nartorolkowego Vexa Skiroll Tour. Zawody należy zaliczyć do udanych m.in. ze względu na dobrą pogodę jak na tę porę roku. Jak było i kto wygrał? Przeczytasz w tej relacji.
poniedziałek, 12 października 2020 w Relacje

Migawki z Uphillu Zachodniego Podhala i Przehyba Uphillu

W trzeci weekend września 2020 roku w Małopolsce odbyły się dwa biegi na nartorolkach z cyklu Vexa Skiroll Tour - w sobotę 19 września nowy w polskim kalendarzu Uphill Zachodniego Podhala, a w niedzielę 20 września na najbardziej stromym podbiegu w Polsce Przehyba Uphill. Dzięki pięknej pogodzie i rywalizacji sportowej na wysokim poziomie na długo zapamiętamy ten nartorolkowy weekend.
poniedziałek, 21 września 2020 w Relacje

Uphill Gór Sowich zainaugurował sezon ścigania się pod górę na nartorolkach

W niedzielę 30 sierpnia w Pieszycach odbył się pierwszy bieg cyklu Vexa Skiroll Tour. Zawodnicy w Uphillu Gór Sowich ścigali się na dystansie 9 km z przewyższeniem 425 m. Choć kropił deszcz i panowała gęsta mgła, w rywalizacji wzięło udział 76 zawodników.
poniedziałek, 31 sierpnia 2020 w Relacje

Mistrzostwa Polski Amatorów na Nartorolkach nareszcie z dużą frekwencją

W weekend 15-16 sierpnia 2020 roku niedaleko Swornegaci na Kaszubach odbywały się nartorolkowe biegi techniką dowolną, klasyczną i na kołach pompowanych. Pierwszy z tych biegów był także Mistrzostwami Polski Amatorów. Sportowcy zmuszeni byli poradzić sobie nie tylko z trasą i rywalami, ale przede wszystkim upalną pogodą.
poniedziałek, 17 sierpnia 2020 w Relacje
Strona 1 z 15

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.