Sprzęt

Powerslide wycofuje się ze sprzedaży nartorolek

Niemiecki koncern Powerslide odsprzedał swój dział nartorolek i w swojej ofercie sprzętu do jazdy z kijami narciarskimi skupi się wyłącznie na rolkach terenowych.
środa, 06 kwietnia 2016 w Aktualności

Jak zadbać o bezpieczeństwo na nartorolkach jesienią

Wraz z końcem lata skraca się dzień, a pogoda często zmusza nas do jazdy na nartorolkach przy słabej widoczności. Przedstawiamy kilka wskazówek, których zastosowanie zwiększy nasze bezpieczeństwo podczas jazdy na nartorolkach.
niedziela, 29 listopada 2015 w Sprzęt

Kompendium wiedzy o kołach do nartorolek

Odkrywamy tajemnice kół do nartorolek. Pod lupę bierzemy koła montowane w nartorolkach sportowych - treningowych i startowych. Opisujemy ich kształt, materiał, z którego są wykonane, wymiary i inne właściwości fizyczne. Po lekturze tego tekstu poznasz większość istotnych tajemnic kół montowanych w nartorolkach.
czwartek, 09 lipca 2015 w Sprzęt

Najnowsza kolekcja nartorolek Fischer zaprezentowana w Jeleniej Górze

13 czerwca w Sobieszowie - dzielnicy Jeleniej Góry, na otwartym w ostatnich latach torze nartorolkowym firma Fischer przeprowadziła otwarte testy produkowanych pod swoją marką nartorolek. Spośród wszystkich zainteresowanych wylosowano dziesięć osób, które miały możliwość wypróbowania różnych modeli sprzętu.
środa, 17 czerwca 2015 w Aktualności

Jak dobrać nartorolki - czy szybsze są lepsze?

Jedną z ważniejszych cech nartorolek jest ich szybkość. Jednak możliwości rozwijania dużych prędkości nie zawsze wpływają na cenę sprzętu i wyznaczają jego jakość. Często zbyt szybkie kółka i łożyska są wadą. Podpowiadamy jak dobrać nartorolki o właściwej prędkości.
poniedziałek, 08 czerwca 2015 w Sprzęt

Nartorolki terenowe Powerslide X-Plorer 2.0 [TEST]

Nartorolki X-Plorer 2.0 niemieckiej firmy Powerslide zostały zaprojektowane do biegania techniką łyżwową nie tylko na asfalcie, ale także poza nim. Po przetestowaniu redakcja dzieli się wrażeniami z bliższych oględzin i prób w terenie.
sobota, 09 maja 2015 w Testy

Eagle zaprzestał produkcji nartorolek

Popularne w Polsce nartorolki holenderskiego producenta Eagle Sport od tego sezonu nie są już dostępne w sprzedaży. Firma przerzuciła się na produkcję hulajnóg.
czwartek, 07 maja 2015 w Aktualności

Alpina radykalnie przebudowuje flagowy model letnich butów ESK Summer

Od wiosny 2015 roku w sprzedaży pojawiła się nowa wersja letniego odpowiednika najwyższego modelu butów Alpiny produkowanych z myślą o elicie biegów narciarskich. W Alpina ESK 2.0 Summer znajdziemy szereg nowych rozwiązań, które mają uczynić te buty jeszcze lepszymi.
środa, 29 kwietnia 2015 w Sprzęt

KV+ będzie produkować nartorolki

Szwajcarska firma KV+ znana głównie z doskonałych kijów narciarskich, odzieży i akcesoriów, planuje w najbliższej przyszłości rozpocząć sprzedaż nartorolek. Niestety zarówno firma, jak też jej polski przedstawiciel, nie zdradzają szczegółów.
środa, 08 kwietnia 2015 w Aktualności

Skike zaczyna produkować nartorolki

Firma, która jest potentatem na rynku sprzętu do jazdy z kijami narciarskimi w terenie naturalnym, do tej pory koncentrowała się na produkcji rolek terenowych. Od sezonu 2015 w sprzedaży pojawią się Skike Rollers - nartorolki do montażu wiązań narciarskich.
poniedziałek, 16 lutego 2015 w Aktualności

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.