Sprzęt

Co to są nartorolki?

Wiele osób sądzi, że nartorolki to sprzęt sportowy wyposażony w dwa kółka, na którym jeździ się przy użyciu kijów narciarskich. Jednak nie każdy tego typu sprzęt to nartorolki...
środa, 08 maja 2013 w Sprzęt

“Lustereczko powiedz przecie...” - czy za mną jest bezpiecznie ?

Lusterko przypinane do kasku, to rozwiązanie pozwalające kontrolować sytuację za plecami. Dzięki jego stosowaniu możemy znacznie zwiększyć bezpieczeństwo treningów na rolkach i nartorolkach.
wtorek, 23 kwietnia 2013 w Sprzęt

Skike zmienia opony

Jak twierdzi firma Skike opony ROADSTAR to najbardziej niezawodne opony do rolek uniwersalnych. Specjalnie wzmocniona konstrukcja ma się dobrze sprawdzać podczas kroku łyżwowego, zapewniać doskonałą przyczepność, trwałość i odporność na przebicie.
wtorek, 26 lutego 2013 w Aktualności

Rolki Skike V07 Plus - TEST

Skike V07 Plus to nowe wcielenie pierwszych w historii rolek pozwalających na jazdę poza asfaltem. Mówi się, że lepsze jest wrogiem dobrego, producent miał więc ciężkie zadanie unowocześnienia konstrukcji, przy zachowaniu prostoty i przystępnej ceny. Czy to się udało?
sobota, 27 października 2012 w Testy

Skike V07-PLUS – pierwsze wrażenia i zdjęcia

Przedstawiamy pierwsze wrażenia z oględzin rolek uniwersalnych Skike V07-PLUS, następcy niemal kultowego już modelu V07-120, który zapoczątkował modę na Nordic Skating również w naszym kraju.
środa, 10 października 2012 w Aktualności

Jak się ubrać na nartorolki

Jak się ubrać na nartorolki? Wiele osób mówi, "wystarczy spojrzeć na zdjęcia i wszystko jasne", ale tak wcale nie jest.
środa, 12 września 2012 w Sprzęt

SKIGO Roller Ski Gloves - rękawiczki na nartorolki

Rękawiczki są niezbędnym elementem stroju na nartorolki. Chronią dłonie przed paskami kijów ocierającymi miejsce między kciukiem, a palcem wskazującym oraz przegub dłoni. Mogą uchronić także skórę rąk w razie upadku.
piątek, 24 sierpnia 2012 w Testy

Teleskopowe kije Skike One4 - jedna para do wszystkich aktywności? [TEST]

Czy pięć par kijów do biegania na nartach, nartorolkach, nordic walkingu, trekkingu, można zastąpić tylko jedną? Czy kije rozsuwane teleskopowo sprawdzą się na nartorolkach i twardym asfalcie? Czy warto je kupić?
piątek, 13 lipca 2012 w Testy

Skike wreszcie pomyślało o delikatnych łydkach

Wśród akcesoriów Skike pojawiły się zamienniki opasek obejmujących łydki w rolkach Skike VX Solo i Twin. Mają poprawić komfort użytkowania rolek przez osoby, które narzekały na uciskanie i obtarcia łydek.
piątek, 08 czerwca 2012 w Sprzęt

Poradnik dla początkujących

Jak dobrać dla siebie nartorolki? Czym różnią się poszczególne modele nartorolek i wiązań? Jak dobrac kijki? Jak hamować? Na te i inne pytania odpowiadamy w 'Poradniku dla początkujących'.
czwartek, 31 maja 2012 w Sprzęt

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.