Sprzęt

Jak się ubrać na nartorolki

Jak się ubrać na nartorolki? Wiele osób mówi, "wystarczy spojrzeć na zdjęcia i wszystko jasne", ale tak wcale nie jest.
środa, 12 września 2012 w Sprzęt

SKIGO Roller Ski Gloves - rękawiczki na nartorolki

Rękawiczki są niezbędnym elementem stroju na nartorolki. Chronią dłonie przed paskami kijów ocierającymi miejsce między kciukiem, a palcem wskazującym oraz przegub dłoni. Mogą uchronić także skórę rąk w razie upadku.
piątek, 24 sierpnia 2012 w Testy

Teleskopowe kije Skike One4 - jedna para do wszystkich aktywności? [TEST]

Czy pięć par kijów do biegania na nartach, nartorolkach, nordic walkingu, trekkingu, można zastąpić tylko jedną? Czy kije rozsuwane teleskopowo sprawdzą się na nartorolkach i twardym asfalcie? Czy warto je kupić?
piątek, 13 lipca 2012 w Testy

Skike wreszcie pomyślało o delikatnych łydkach

Wśród akcesoriów Skike pojawiły się zamienniki opasek obejmujących łydki w rolkach Skike VX Solo i Twin. Mają poprawić komfort użytkowania rolek przez osoby, które narzekały na uciskanie i obtarcia łydek.
piątek, 08 czerwca 2012 w Sprzęt

Poradnik dla początkujących

Jak dobrać dla siebie nartorolki? Czym różnią się poszczególne modele nartorolek i wiązań? Jak dobrac kijki? Jak hamować? Na te i inne pytania odpowiadamy w 'Poradniku dla początkujących'.
czwartek, 31 maja 2012 w Sprzęt

Skike zapowiada nowy model rolek uniwersalnych - V07 Plus

Skike V07 Plus, ma się pojawić w sprzedaży z końcem lipca, a w Polsce prawdopodobnie na jesieni 2012 roku. To udoskonalony model kultowego Skike V07-120 - rynkowego sukcesu Skike, który zapoczątkował modę na rolki uniwersalne.
wtorek, 29 maja 2012 w Aktualności

Letnie buty do nartorolek - Alpina ESK Summer Skate - TEST

Jazda na nartorolkach w ocieplanych butach do narciarstwa biegowego w upalne dni może być koszmarem. Jedyna firma, która oferuje specjalne buty do letniej jazdy na nartorolkach, to słoweńska Alpina. Przedstawiamy test modelu do jazdy techniką łyżwową.
wtorek, 22 maja 2012 w Testy

Rolki terenowe Powerslide XC Trainer - doświadczenia użytkownika

Czy rolki uniwersalne Powerslide XC Trainer to dobry wybór dla narciarza biegowego poszukującego letniej alternatywy dla biegówek? Jakich korzyści można spodziewać się z treningu na rolkach terenowych? W jakie dodatkowe akcesoria warto się zaopatrzyć? Przeczytaj o rocznych doświadczeniach aktywnej użytkowniczki rolek uniwersalnych Powerslide.
piątek, 11 maja 2012 w Sprzęt

Rolki terenowe Skike VX Twin - TEST

VX Twin to pierwszy model Skike, który umożliwia jazdę z ruchomą piętą. Wyposażony w jednokierunkowe łożyska ma pozwalać na jazdę techniką łyżwową i klasyczną. Czy tak jest w rzeczywistości? Czy ruchoma pięta pozwala na jazdę poprawną techniką narciarską? Czy warto je kupić?
czwartek, 13 października 2011 w Testy

Rolki terenowe Skike VX Solo - TEST

Rolki Skike VX Solo to następca kultowych rolek Skike V07, które zapoczątkowały modę na rolki terenowe. Czy zmiany zastosowane przez producenta w nowym modelu są istotne, czy tylko kosmetyczne? Czy zmieniły się właściwości jezdne rolek? Czy wyeliminowano błędy poprzednika? Redakcja nabiegowkach.pl opisuje swoje wrażenia z testu.
środa, 28 września 2011 w Testy

Newsletter

Informacje o nartorolkach na twój e-mail, wygodnie i bezpłatnie.
Akceptuję regulamin biuletynu
Biuletyn nartorolki.pl to cenne źródło wiedzy o nartorolkach, rolkach terenowych i nordic blading.